Handlopex – lider w dystrybucji opon w Polsce

Handlopex S.A. to Spółka z długimi tradycjami. Kiedyś niewielka rodzinna firma, dzisiaj jeden z krajowych liderów w sprzedaży opon wszelkich typów, rodzajów i przeznaczenia. Z obrotami przekraczającymi 170 milionów euro, sprzedażą powyżej 3 mln sztuk opon i zatrudnieniem na poziomie 440 osób Handlopex S.A. jest obecnie nie tylko wiodącym dystrybutorem ogumienia w Polsce, ale też jednym z prekursorów zmian na krajowym rynku, bowiem to właśnie rzeszowskie przedsiębiorstwo odpowiada za polski sukces słowackiej marki Matador.

Rozbudowana sieć sprzedaży i szeroka oferta opon Matador

Handlopex S.A. , który od 2003 roku jest Spółką Akcyjną, sprzedaje opony od 1992 roku. Prezes i jednocześnie założyciel firmy Wiesław Ptaszek podkreśla, że od momentu jednoznacznego postawienia na dystrybucję i serwis ogumienia samochodowego przedsiębiorstwo weszło na nową ścieżkę dynamicznego rozwoju. Dzisiaj, oprócz rzeszowskiej bazy, Handlopex S.A. posiada 16 oddziałów w Polsce . Każdy z oddziałów posiada duże zaplecze logistyczne oraz techniczne (m.in. własne samochody dostawcze), duże powierzchnie magazynowe, jak również stale aktualizowane stany towarowe, dzięki czemu Klienci mogą otrzymać zamówione opony niemal „od ręki”. Rozwój rzeszowskiego przedsiębiorstwa to także stale rosnąca sieć grupy Handlopex S.A., w skład której wchodzą autoryzowane serwisy, a także sprzedaż hurtowa. Sama sieć dystrybucyjno-serwisowa liczy obecnie ponad 200 partnerów.

Fachowość i profesjonalna obsługa Handlopex S.A.

Handlopex S.A. przez lata działalności wypracował nie tylko rozwiniętą sieć sprzedaży i ogromny asortyment dostępnych produktów, ale także zainwestował w ludzi, ich profesjonalizm i zaangażowanie w relacje z Klientami. Pracownicy rzeszowskiej firmy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, w sposób ciągły podnoszona jest również tak ważna w każdej firmie usługowej jakość obsługi bezpośredniej, trwają też prace nad rozbudową i dywersyfikacją kanałów sprzedaży.DO GÓRY