MP46 Hectorra 2

Matador MP46 to opona letnia klasy ekonomicznej posiadająca asymetryczny bieżnik zapewniająca odpowiednia osiągi w rozsądnej cenie.

Opona stabilnie zachowuje się na mokrej nawierzchni i świetnie odprowadza wodę.

  • Indeks prędkości: W = max 270 km/h
  • Indeks nośności: 98 = max 750 kg
Efektywność paliwowa Hamowanie
na mokrej nawierzchni
Poziom hałasu

E

C

71 DB

KUP OPONY ONLINE

Opis

Opony Matador sprzedawane pod nazwą MP46 Hectorra 2 to druga generacja wysokiej klasy letnich opon. Asymetryczny bieżnik został specjalnie zaprojektowany dla najbardziej wymagających samochodów osobowych klasy UHP. Bieżnik ten został wprowadzony na rynek w sezonie 2008 i do dziś sprawdza się znakomicie zyskując uznanie coraz większej ilości zadowolonych kierowców.

Asymetryczna opona letnia zaprojektowana do użytkowania w samochodach osobowych w najbardziej wymagającym sektorze opon, zaprojektowany dla samochodów wysokiej i luksusowej klasy.

Miano opony dla pojazdów o wysokich parametrach silnika i przeznaczenie dla dużych prędkości jest poparte doskonałymi właściwościami hamowania, niezawodnością na mokrej i suchej nawierzchni, jak również wysoką odpornością na poślizg hydrodynamiczny.

Bezpieczeństwo w prowadzeniu pojazdów o wysokich parametrach silnika jest jednym z najważniejszych kryteriów tych bieżników. W porównaniu z oponą MP45, asymetryczny typ bieżnika nowej MP46 zapewnia wymagającym i sportowo jeżdżącym kierowcom ulepszone prowadzenie i bezpieczeństwo zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Matador zaplanował wprowadzić na rynek (do sezonu letniego 2008) w sumie 15 rozmiarów opony MP46 Hectorra 2 w rozmiarach 16” – 20” dla najwyższych kategorii prędkości: V do 240 km/h, W do 270 km/h i Y do 300 km/h.

Tabela rozmiarów:

Rozmiar LI,SI
225/60 ZR16 98W E C 2(71dB)

Informacje dodatkowe

sezon

Letnie